poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Post specjalny! Zuzia-dziewczynka w skórze utkanej z cierpienia...

Kochane blogerki...

Wiem,że dawno mnie nie było ale bardzo dużo się u mnie działo i nie było czasu na robienie zdjęć i pisanie postów o kosmetykach,narazie jest troszkę spokojniej ale mimo wszystko czasu brak...

Wolną chwile postanowiłam poświęcić na napisanie postu o dziecku które zobaczyłam w wiadomościach. Jest to Zuzia-Zuzia ma tylko siedem lat. To aż siedem lat bezustannego bólu. Cierpi na niezwykle rzadką chorobę - pęcherzowe oddzielanie się naskórka. Jej ciało to niemal jedna wielka rana. Dzieci, które cierpią tak jak ona jest w Polsce około dwustu. Teraz pojawiła się dla nich szansa na ratunek. Tyle, że nie w Polsce, a w klinice w USA. Kłopot w tym, że ratunek ma też bardzo określoną cenę - to 6 milionów złotych.
Tutaj kochani możecie zobaczyć Zuzanke-jak uroczym i silnym jest dzieckiem po mimo tak ciężkiej choroby.


Dla Zuzi prowadzone są również licytacje na fb
na które Was serdecznie zapraszam.
weźcie udział w wydarzeniu "Milion dla Zuzi" zapraszajcie znajomych.

Zapraszam Was również na  Dobry klik mozna klikac codziennie każde odsłonięcie obrazka to 10 gr na cel! Wystarczy kliknąć ew. zaprosic znajomych i udostępnić.


Tutaj również jest filmik z udziałem Zuzi FilmDziecko jest chore od urodzenia..nie zna życia beż bólu..a mimo to uroczo się uśmiecha.Cena za jej życie bez bólu jest bardzo wysoka bo to 6 milionów zł ale dziecko wierzy,że będzie zdrowe i jak sama powiedziała-"Ja muszę mieć pieniążki żeby wyzdrowieć..."


Kochani liczę na Waszą pomoc i zaangażowanie.Potrzebna jest na prawde bardzo duża suma pieniędzy...Zróbmy hałas! Niech o Zuzi dowie się cały kraj i dalej! Samych polaków jest ponad 30 milionów..dla Zuzi liczy się każda złotówka.
Udostępniajcie post.Wstawcie banery ze zdjęciem Zuzi na Wasze blogi z linkiem do jej konta na fb. Nic Was to nie kosztuje.
Im nas więcej tym lepiej.Nie bądźmy obojętni na cierpienie dziecka...
pomóżmy...

Każdej osobie która się zaangażuje z góry bardzo ale to bardzo serdecznie dziękuję!

2 komentarze:

Witaj :)

Dziękuję za każdy dodany komentarz-one motywują mnie do dalszego działania.
Miło mi,że do mnie zaglądasz a będzie jeszcze milej jeżeli zostawisz po sobie jakiś ślad-na pewno się odwdzięczę :)

Komentarze promujące blogi nie są tutaj mile widziane.