sobota, 28 października 2017

Makijaże "hlejołinowe" moje propozycje

Witam Was serdecznie.
Dzisiaj przychodzę do Was z kilkoma propozycjami makijażu na halloween.Jest to mój ulubiony okres,mogę sobie poszaleć z makijażem.
Pierwsza propozycja to opcja dość delikatna jak widać,jest to clawn. Wersja delikatna dla tych którzy nie lubią widoku sztucznych ran i krwi.Ja do tych osób nie należę,robienie ran i krwi to dla mnie najlepsza zabawa :)Kolejna propozycja jest to "puszka w oku" Tak serio to praktycznie wszystko czego potrzebujecie do wykonania tej charakteryzacji macie w domu...generalnie rana zrobiona jest z waty,wikolu,chusteczek higienicznych a krew zrobiona jest z wody,gliceryny,żelatyny i barwnika.
A ostatnia to propozycja  "zdartej skóry" ten makijaż wykonywałam dość dawno temu...gdy stawiałam swoje pierwsze kroki w sztuce makijażu i wszystkiego dopiero się uczyłam. Heh ..cały czas się uczę :)Do wykonania tego makijażu potrzebujecie chusteczek higienicznych,kleju i sztucznej krwi...jest to charakteryzacja prosta,szybka do wykonania i efektowna...Jestem ciekawa co sądzicie o moich pomysłach :)
I z c hęcią poznam wasze pomysły na "hlejołinowe" malowanki :)


Pozdrawiam 2 komentarze:

  1. Dziewczyno ! Masz prawdziwy talent ;O Genialne propozycje ;>

    roksanary.com

    OdpowiedzUsuń

  2. Hi there, I enjoy reading all of your article.
    I like to write a little comment to support you.

    OdpowiedzUsuń

Witaj :)

Dziękuję za każdy dodany komentarz-one motywują mnie do dalszego działania.
Miło mi,że do mnie zaglądasz a będzie jeszcze milej jeżeli zostawisz po sobie jakiś ślad-na pewno się odwdzięczę :)

Komentarze promujące blogi nie są tutaj mile widziane.